P.E.M. DYSTRYBUCJA - DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Początkowa animacja Flash

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCI

OFERTA

PROMOCJE

NOWOŚCI

GDZIE KUPIĆ

REFERENCJE

Kontakt z nami

PODZIĘKOWANIA
P.E.M. DYSTRYBUCJA - DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
TERMO ORGANIKA
STYROPMIN
AUSTROTHERM
NEOTHERM
SWISSPOR
SYNTHOS
RAVATHERM
STEINBACHER
IZOBAU
WEBER
BAUMIT
KNAUF
URSA
ISOROC
ROCKWOOL
SELENA
KOELNER
TERMO ORGANIKA

Klikając logo uzyskacie Państwo dostęp do pełnej oferty producenta.
 

 


 

Termo Organika największy producent płyt styropianowych w Polsce. Firma jako jedyna produkuje STYROPIAN W KROPKI materiał izolacyjny o wysokiej, gwarantowanej jakości. Firma należy do jednego z najwiekszych koncernów budowlanych – irlandzkiej Grupy CRH.

Materiały termoizolacyjne są szczególnie ważne, gdyż głównym warunkiem budowy wydajnego systemu dociepleniowego jest wykorzystanie materiałów spełniających odpowiednie parametry termoizolacyjne. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu, Termo Organika prowadzi produkcje i sprzedaż styropianu zgodnie z europejskimi normami, nasza fabryka styropianu produkuje materiały ociepleniowe wysokiej jakości w postaci bloków i płyt styropianowych.

 
dostawa gratis od 30 m3 (można mieszać rodzaje i grubości)
 System PLATINUM to  materiały gwarantujące profesjonalne ocieplenie budynku: kleje, tynki, zaprawy, grunty, siatki oraz farby. Nasza propozycja to nie tylko gwarancja łatwego i szybkiego montażu, a tym samym łatwość wykonania ocieplenia. To przede wszystkim system z zastosowaniem naszych produktów izolacyjnych, które gwarantują uzyskanie znacznych oszczędności na ogrzewaniu przez cały okres użytkowania budynku. Produkcja każdego z elementów oparta jest o nowoczesną technologię. Podobnie, jak rekomendowane przez ITB styropiany Termo Organiki, tak i wszystkie produkty systemu Platinum znajdują się pod stałą kontrolą jakości na każdym etapie ich wytwarzania.


Produkty:

Kleje PLATINUM


TYNKI FARBY

PREPARATY GRUNTUJĄCE


minimum logistyczne określamy indywidualnie
 Początkowa animacja FlashSTRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIOFERTAPROMOCJENOWOŚCIGDZIE KUPIĆREFERENCJEKontakt z namiPODZIĘKOWANIA