P.E.M. DYSTRYBUCJA - DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Początkowa animacja Flash

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCI

OFERTA

PROMOCJE

NOWOŚCI

GDZIE KUPIĆ

REFERENCJE

Kontakt z nami

PODZIĘKOWANIA
P.E.M. DYSTRYBUCJA - DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
NOWOŚCI
Paroprzepuszczalne Płyty Fasadowe

ZASTOSOWANIE WYROBU:

  • do ocieplania ścian metodą lekką-mokrą oraz w bezspoinowych systemach ociepleń (BSO), w sposób zapewniający odprowadzenie pary wodnej z przegrody
  • do termoizolacji ścian świeżo wzniesionych w sposób umożliwiający szybkie odprowadzanie wody technologicznej z przegrody (nie możliwe do uzyskania przy zastosowaniu standardowych płyt styropianowych)
  • do termoizolacji fasad mokrych, zawilgoconych
  • do renowacji istniejących systemów ociepleń wg zasady „styropian na styropian” umożliwiający zapewnieniewysychania zawilgoconych starych dociepleń.
ZALETY PŁYT NEODYFUZJA:

  • wysoka paroprzepuszczalmość zapewnienie możliwości wysychania ocieplonych ścian
  • bardzo dobre właściwości termoizolacyjne
  • możliwość zastosowania w systemach ocieplania ścian metodą lekką-mokrą oraz w bezspoinowych
  • systemach ociepleń (BSO) jak i w systemach renowacyjnych „styropian na styropian”.

Neodyfuzja Super 040
OPIS WYROBU:

Paroprzepuszczalne płyty fasadowe Neodyfuzja Super 040 sa pierwszym wyrobem styropianowym z zadeklarowanym na tak niskim poziomie współczynnikiem oporu dyfuzyjnego pary wodnej na polskim rynku.
Paroprzepuszczalne płyty fasadowe Neodyfuzja sa absolutna nowoscia na rynku w których proces odprowadzania pary wodnej z przegrody dokonuje sie poprzez krawedzie płyt, efekt ten uzyskuje sie poprzez odpowiednie mocowanie płyt na scianie.
Dzieki specjalnemu ukształtowaniu krawedzi charakteryzuja sie prawie dziesieciokrotnie wyzsza paroprzepuszczalmoscia w porównaniu do płyt standardowych, współczynnik oporu dyfuzyjnego paroprzepuszczalnych płyt fasadowych Neodyfuzja μ wynosi ponizej . Wysoka paroprzepuszczalnosc płyt Neodyfuzja, zastała potwierdzona wynikami badan Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Paroprzepuszczalne płyty fasadowe Neodyfuzja Super 040 firmy NEOTHERM odznaczaja sie bardzo dobrymi własciwosciami termoizolacyjnymi. Produkowane sa o grubosciach 10cm,12cm ,14cm ,16cm ,18cm ,20cm. Dzieki zastosowaniu płyt o wymienionych grubosciach, na połaczeniach płyt mostki termiczne praktycznie nie wystepuja pomimo stworzonych kanałów do odprowadzania pary wodnej. Unikatowy kształt płyt z grupy Neodufuzja zastał zarejestrowany i opatentowany w Urzedzie Patentowym RP.
Neodyfuzja Graphite 031


OPIS WYROBU:

Paroprzepuszczalne płyty fasadowe Neodyfuzja Graphite 031 są pierwszym wyrobem styropianowym z zadeklarowanym na tak niskim poziomie współczynnikiem oporu dyfuzyjnego pary wodnej na polskim rynku.
Paroprzepuszczalne płyty fasadowe Neodyfuzja są absolutną nowością na rynku w których proces odprowadzania pary wodnej z przegrody dokonuje się poprzez krawędzie płyt, efekt ten uzyskuje się poprzez odpowiednie mocowanie płyt na ścianie.
Dzięki specjalnemu ukształtowaniu krawędzi charakteryzują się prawie dziesięciokrotnie wyższą paroprzepuszczalmością w porównaniu do płyt standardowych, współczynnik oporu dyfuzyjnego paroprzepuszczalnych płyt fasadowych Neodyfuzja μ wynosi poniżej 5.
Wysoka paroprzepuszczalność płyt Neodyfuzja, zastała potwierdzona wynikami badań Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.
Paroprzepuszczalne płyty fasadowe Neodyfuzja Graphite 031 firmy NEOTHERM odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Produkowane są o grubościach 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20 cm. Dzięki zastosowaniu płyt o wymienionych grubościach, na połączeniach płyt mostki termiczne praktycznie nie występują pomimo stworzonych kanałów do odprowadzania pary wodnej.
Unikatowy kształt płyt z grupy neodufuzja zastał zarejestrowany i opatentowany w Urzędzie Patentowym RP.MONTAŻ PŁYT NEODYFUZJA:
 
Przy nakładaniu kleju nalezy zastosowac metode obwodowo-punktowa z otwartymi naroznikami aby pozwolic na swobodne odprowadzanie pary wodnej z całej powierzchni sciany.
Nalezy stosowac tynki paroprzrepuszczalne (oddychajace).WYMIARY I PAKOWANIE PŁYT:Początkowa animacja FlashSTRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIOFERTAPROMOCJENOWOŚCIGDZIE KUPIĆREFERENCJEKontakt z namiPODZIĘKOWANIA